Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
  Re: BT Sınıfı için sandalye fiyat teklifi...
Mesaj 01 Eyl 2016, 14:21 
Süper Üye
Süper Üye

ckayatr yazdı:
Plastik. Özellikle plastik aldım deforme olmasın diye. Okul sırası gibi sert ama rahat

SNILLE hocam bu modelin başka rengi yok, benimde çok hoşuma gitti küçük ama hoş bir görüntüsü var, diğer klasik bilgisayar sandalyelerinden değil, ben olsam beyaz renk almam demiştiniz o yüzden çok tereddütte kaldım ama çok hoşuma gitti bu model, kullanışlı dimi hocam, pişman olmayız aldığımıza? yüksekliği ayarlanabiliyor değil mi?

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2016, 16:34 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Yüksekliği dönerek ayarlanıyor. 2 yıl önce alırken başka renkleri de vardı.Şimdi sınıfıma alacak olsam gidip yine aynısına bakardım. Çünkü daha önce memnun kaldım. Sıınıfta çok şık duruyor diye beyaz aldım. Alın ama renkle ilgili dikkat edeceğiniz noktaları söyledim. Siz yine de bi ikeaya gidip ürünü kendiniz inceleyin. :+1: yok siz dediniz aldım pişman oldum demeyin sonra :P

Başa Dön

Mesaj 01 Eyl 2016, 20:32 
Süper Üye
Süper Üye

ckayatr yazdı:
Yüksekliği dönerek ayarlanıyor. 2 yıl önce alırken başka renkleri de vardı.Şimdi sınıfıma alacak olsam gidip yine aynısına bakardım. Çünkü daha önce memnun kaldım. Sıınıfta çok şık duruyor diye beyaz aldım. Alın ama renkle ilgili dikkat edeceğiniz noktaları söyledim. Siz yine de bi ikeaya gidip ürünü kendiniz inceleyin. :+1: yok siz dediniz aldım pişman oldum demeyin sonra :P

hocam estagfirullah, piyasa hep klasik modellere ile dolu, fiyatta aynı bu sizin önerdiğiniz modellerle, gidip o dandik görüntü olarak kötü duran modelleri almak yerine bu sizin önerdiğiniz hem görünüm olarak güzel hem de sağlam bir model almak bana daha mantıklı geliyor.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 18 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri