Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 64 mesaj ] Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5
Yazar Mesaj
  Re: [PPT] İnternet ve Bilgisayar Ağları
Mesaj 07 Oca 2016, 23:07 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF
Kullanıcı avatarı

61>34 yazdı:
ahmetfx yazdı:
ulasturhan yazdı:
Ahmet hocam büyük emek vermişsin mesleğinize bu tartışılmaz ancak konu başlıklarını verip karmaşık bir düzendeki internet sitenizden arayıp bulmamızı istemeniz tuhaf olmuş. keşke aradığımız konuyu yayınladığınız sayfanın linkini direk verseydiniz bu daha anlamlı ve amacına hizmet eden bir davranış olurdu. sitenize girer girmez kapattım şahsen... yinede yararlanan arkadaşlar vardır sizde paylaşmak için oluşturmuşsunuz bu siteyi fakat amaca hizmet etmeyen bir yöntem kullanıyorsunuz şahsi fikrim budur. teşekkürler yararlanamasamda...

Düşünceleriniz için teşekkür ederim hocam. Aslında menüde en sağda BTY köşesi bulunuyor. Ders için özel bir kategori açmıştım. Oradan rahatlıkla sunuları bulabilirsiniz.

http://biltek.info/btyders/sunular/

hocamın fikrine saygı duyuyorum ama şunu da gözardı etmemek gerekir ki: amaç elbetteki faydalı olmak, ama bu emeğin ikinci planda da olsa bir karşılığı olmalı ve bu da malum tıklanma ile oluyor. Ahmet hoca tüm konularla ilgili sunuları paylaşmış, koskoca Talim Terbiye Kurulu bize bir kitap hazırlamayı bile fazla gördüğü için benim en büyük kaynağım olmuştur şahsen biltek.info ayrıca sayfadaki diğer uygulama ve kaynakları da görme fırsatımız oluyo sitede arama yaparken.. hocamıza destek için bi kaç tık fazla yapalım ne olacak sanki. :)

tek sıkıntımız bc.vc nin meb filtresine takılması nedeniyle sunuları önceden evde önceden indirecek olmamız.. onuda acil ihtiyaç olduğunda telefonun internetini açarak yada telefona indirip google drive'a atıp oradan indirerek hallediyoruz çok şükür..

Düşünceleriz için teşekkür ederim hocam. Aslında bc.vc'nin pek bir getirisi de yok, kullananlar bilir. İndirme linklerine alternatif, doğrudan linkler de ekleyeceğim yakında. Aslında sunular zaten MEB sunucusunda yer alıyor. bc.vc'nin engellenmesi sıkıntı yaptı sanırım.
Bu arada okulda veya evde indirmede sorun yaşayan arkadaşlara e-posta veya forum üzerinden Google Drive bağlantısını iletiyorum. Sınavları ise foruma dosya olarak ekliyorum. Şimdi 6. sınıfların 2. sınavlarını hazırlayacağım :)

Resim

http://bit.ly/HarfLutfenGooglePlay

Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Dersi için Sunular, Yıllık ve Günlük Planlar, Etkinlikler

Resim

Ahmet SOYARSLAN- Kişisel Blog ve Haber Sitesi

Başa Dön

Mesaj 07 Oca 2016, 23:28 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

rica ederim hocam, bu arada akıl vermek gibi olmasın ama Habib hocamızın yaptığı gibi facebook üzerinden de (biltek.info için aradım yoktu) sayfa açarsanız sıklıkla giriş yaptığımız için çalışmalarınız daha fazla kitleye ulaşır diye düşünüyorum.
iyi çalışmalar..

Başa Dön

Mesaj 08 Oca 2016, 10:24 
Site Gezgini
Site Gezgini
Kullanıcı avatarı

teşekkürler açıklama için sonraki ihtiyacımda o menüyü kullanırım artık... İyi çalışmalar dilerim... 61>34 hocam Ahmet hocamın emeğini hiçe sayacak yada değersizleştirecek bir yorum yaptığımı düşünmüyorum. ve bende size bir çok konuda katılıyorum. Vakitsizce arama yaptığımızda insan hemen sonuca ulaşmak istiyor benim derdim buydu sadece. Yoksa Ahmet hocam imzasına destek için tıklayın yazsa ilk önce ben tıklarım. küçükte olsa üretken arkadaşlara bir katkım dokunmasını bende sizin kadar çok isterim.
Saygılar iyi çalışmalar dilerim...

Başa Dön

Mesaj 26 Ara 2016, 13:18 
Yeni Üye
Yeni Üye

Teşekkürler

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 64 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 13 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri