Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 277 mesaj ] Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sonraki

BT öğretmenlerine yapılan haksızlıklara son diyebilmek için yapılacak olan eyleme katılır mısın?
Evet yapılan haksızlığa karşı kesinlikle orada olacağım 82%  82%  [ 162 ]
Kararsızım 16%  16%  [ 31 ]
Hayır haksızlığa uğradığımızı düşünmüyorum 2%  2%  [ 4 ]
Toplam oy : 197
Yazar Mesaj
  YİNE YENİDEN EYLEM..
Mesaj 27 Ağu 2011, 23:47 
Site Gezgini
Site Gezgini

Arkadaşlar son gelişmelerden sonra nisan ayında olduğu gibi tabii daha fazla katılımla yeniden sesimizi yükseltmemiz gerektiği çok açık.. facebookda bilişimciler buraya adlı grupta bt öğretmenlerinin yapacağı yeni bir eylemde katılım sayısı hakkında fikir sahibi olmak adına bir anket düzenlendi.. herkesin orayı takip etmediğini ya da gruptan haberdar olmadığını düşünerek sizlerin de bu konuyla ilgili fikirlerini almak için burada da bu konuyu açmak istedim.. il il organize olmayı düşünüyoruz.. katılacak arkadaşlar hangi il ve ilçeden katılacaklarını belirtirlerse daha iyi olacağını düşünüyorum..

En son bilisimeylemi tarafından 16 Eki 2011, 20:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 4 kere düzenlendi.

Başa Dön

Re: Yine Yeniden Eylem..
Mesaj 28 Ağu 2011, 00:26 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

ben orada da söylemiştim okul başlamadan yapalım hepimiz tatildeyiz diye ama olmadı umarım katılım fazla olur bu sefer

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 00:42 
Site Gezgini
Site Gezgini

bu kadar haksızlıktan sonra katılımın çok yüksek olması gerekiyor bence hocam..

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 00:54 
Yeni Üye
Yeni Üye

Bence bu konuda özellikle Ankaradaki arkadaşlar cok pasifler.Yok mu yani Ankara da gerekirse tüm okullara gidip bilişim öğretmenleri ile konusup eyleme gelmeleri konusunda onları ikna edecek bir kac bilişimci..
Rehberlikciler bile bilişimcilerden daha baskınlar( birçok alım olmasına atandıkları zaman cok rahat olmalarına rağmen)..ki bizde öğretmen olanda olamayanda madurken bu kadar sessiz kalınması neden?
Bence sanalda mail,fax,twit ve tel.. etkinlikleri ile baslanmalı..Öyle cok yapılmalı ki bu birileri anlasın ne kadar madur oldugumuzu..Ben bilişimciler buraya adlı grupda uyeyım ve orda karar alınan bırcok seye katılıyorum ve görüyorum ki cok bircogumuz cok pasif..bedenciler bakın nasıl aldılar kadroları..
Eylem kacınılmaz en kısa zamanda toparlanıp yapılmalı..

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 00:57 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

bence de okul başlamadan o hafta yapabilirsek yapalım. eğer hızlı bir şekilde organize olunabilirse yapılabilir aslında. demir sıcakken dövülür :+1:

En son ozgur917 tarafından 31 Ağu 2011, 21:42 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 01:11 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

İlkine katılmak istesemde katılamadım umarım 2. eyleme katılırım, muhakkak katılmalıyım, kesin katılmalıyım..........

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 01:23 
Site Gezgini
Site Gezgini

eyolcu yazdı:
İlkine katılmak istesemde katılamadım umarım 2. eyleme katılırım, muhakkak katılmalıyım, kesin katılmalıyım..........

hocam kocaelindeyseniz desteklerinizi bekliyorum.. ben de gebzedeyim.. il il organize olmayı düşünüyoruz zaten..

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 02:44 
Süper Üye
Süper Üye
Kullanıcı avatarı

Hocam katılmazsak, hakkımızı istemezsek bizi bir gün stada toplayıp benzin döküp yakacaklar...

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 04:29 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

Herkes klavye başında bağırıp çağırır sonra eylem günü bakmışsınız 200 kişi var. Kimse gelmez yine.

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 09:40 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

bilisimeylemi yazdı:
Arkadaşlar son gelişmelerden sonra nisan ayında olduğu gibi tabii daha fazla katılımla yeniden sesimizi yükseltmemiz gerektiği çok açık.. facebookda bilişimciler buraya adlı grupta bt öğretmenlerinin yapacağı yeni bir eylemde katılım sayısı hakkında fikir sahibi olmak adına bir anket düzenlendi.. herkesin orayı takip etmediğini ya da gruptan haberdar olmadığını düşünerek sizlerin de bu konuyla ilgili fikirlerini almak için burada da bu konuyu açmak istedim..

Arkadaşım, Eylemi hazırlayan kim, amacı ne, sendikalar destekliyormu, veya hangi sendika, yer, zaman, mekan, belirtirtirsen daha iyi olur vede katılımın artması için face book sayfası ile bbnet arasında iletişim kurulması gerekiyor eğer senin amacın bu ise biraz daha aktif olman gerekiyor
Bende varım
Her haksızlığa isyan :+1:

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 11:20 
HİPERAKTİF
HİPERAKTİF

bende heves kalmadı. duyarsız formatör çok. ne halimiz varsa görelim artık.

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 11:48 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

evet face ile bbnet iletişimi önemli bence de bu sefer il il doğru düzgün organizasyon yapalım
ve zamanlama önemli bir önceki eylem öss madurlarının gürültüsünden duyulamadı

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 11:54 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

arkadaşlar gerçekten son olarak okullar açıldığında bir eylem yapmalıyız. Ama gerçekten çok iyi organize olmalı ve katılabilecek herkes katılmalıdır. sadece bilişimci olmasına da gerek yok. ama iyi bir organizasyon yapılırsa katılım güzel olursa bence çok iyi olur.üniversitelerde okuyan bötelileri de haberdar etmeli ve katılımı artırmalıyız. Şu formatörlük ve türevlerini destekleyen arkadaşlar da gelmeli. tek yürek tek bilek olmalıyız. İNADINA BİLİŞİM İNADINA ÖĞRETMENLİK.
FORMATÖRLÜK VE TÜREVLERİNE SONUNA KADAR HAYIR

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 12:47 
Site Gezgini
Site Gezgini

her eylüle isyan yazdı:
bilisimeylemi yazdı:
Arkadaşlar son gelişmelerden sonra nisan ayında olduğu gibi tabii daha fazla katılımla yeniden sesimizi yükseltmemiz gerektiği çok açık.. facebookda bilişimciler buraya adlı grupta bt öğretmenlerinin yapacağı yeni bir eylemde katılım sayısı hakkında fikir sahibi olmak adına bir anket düzenlendi.. herkesin orayı takip etmediğini ya da gruptan haberdar olmadığını düşünerek sizlerin de bu konuyla ilgili fikirlerini almak için burada da bu konuyu açmak istedim..

Arkadaşım, Eylemi hazırlayan kim, amacı ne, sendikalar destekliyormu, veya hangi sendika, yer, zaman, mekan, belirtirtirsen daha iyi olur vede katılımın artması için face book sayfası ile bbnet arasında iletişim kurulması gerekiyor eğer senin amacın bu ise biraz daha aktif olman gerekiyor
Bende varım
Her haksızlığa isyan :+1:

hocam ankarada yapmayı düşünüyoruz eylemi.. okullar açılmadan yapmayı çok istiyoruz ama insanları biraraya getirmek çok zor.. sendika konusuna gelince sendikalı olan arkadaşlar kendi sendikalarıyla konuşabilirler destek için, biz öyle yapacağız çünkü.. zaman konusunu ve eylemde neler yapacağımızı burada hep beraber konuşarak halldeceğimize inanıyorum..

Başa Dön

Mesaj 28 Ağu 2011, 12:52 
Site Gezgini
Site Gezgini

hardeniz yazdı:
arkadaşlar gerçekten son olarak okullar açıldığında bir eylem yapmalıyız. Ama gerçekten çok iyi organize olmalı ve katılabilecek herkes katılmalıdır. sadece bilişimci olmasına da gerek yok. ama iyi bir organizasyon yapılırsa katılım güzel olursa bence çok iyi olur.üniversitelerde okuyan bötelileri de haberdar etmeli ve katılımı artırmalıyız. Şu formatörlük ve türevlerini destekleyen arkadaşlar da gelmeli. tek yürek tek bilek olmalıyız. İNADINA BİLİŞİM İNADINA ÖĞRETMENLİK.
FORMATÖRLÜK VE TÜREVLERİNE SONUNA KADAR HAYIR

Hocam aynen dediğiniz gibi çok iyi organize olmalıyız bu eylem için.. Facebookda organizasyonda yer alabilecek arkadaşlar için ayrı bir grup kurduk BT Eylemi adında, birbirimizden haberdar olmamız gerekiyor çünkü.

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 277 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri