Kullanıcı adı:  Şifre:  Her ziyaretimde otomatik giriş yap                              GirişGiriş   
 Sitemize Hoşgeldiniz..! 

Bilişim Teknolojileri-Bilgisayar Forum
Ana Sayfa
Bilişim Teknolojileri Forumu Son Konuları
Son 24 Saat
Kayıt Olun
Kayıt Olun
iletişim
iletişim

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ] Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
  EYLEM İÇİN HERŞEY HAZIR..BEKLİYORUZ...
Mesaj 20 Eki 2011, 19:49 
Aktif Üye
Aktif Üye

Arkadaşlar artık tüm çalışmalarımızı tamamladık....Emniyete yazıyı biazzat kendim verdim..2 tane byük pankart taptırıyoruz..

1."MEB BİLİŞİM ÇAĞINDA BİLGİSAYAR DERSLERİNİ KALDIRDI"
2."AKIL TAHTADA DEĞİL,ÖĞRETENDEDİR"

ARKADAŞLARIN VERDİĞİ GÜZEL FİKİRLERLEDE ÇARPICI EL DÖVİZLERİMİZİ HAZIRLADIK...

ARTIK TEK YAPMAMAIZ GEREKEN CUMARTESİ SAAT 11.30 DA YKM ÖNÜNDE OLMAK....HAFTALARDIR BU İŞ İÇİN ÇALIŞIYORUZ...İLGİ GÖRMİCEK DİYE DÜŞÜNMEYİN TÜM BASIN DAVET EDİLDİ BİLE.BEN BU AKŞAM YİNE DE TÜM GAZETE VE TV KANALLARINA VE HABER AJANSLARINA EXTRA OLARAK MAİL ATACAM...

EYLEME GELEN ARKADAŞLARIMIZ YAKALARINDA SİYAH BİR KURDELAYLA GELSİNLER(TERÖRÜ TOPLU HALDE KINAMAK İÇİN)
BASIN AÇIKLAMASI YAPILACAK....
BUNUN DIŞINDA FARE,KLAVYE GETİRİRSENİZ YİNE KIRACAĞIZZ..
YARIN BİR SÜRÜ ÜZERİNDE GERİ DÖNÜŞÜM RESMİ OLAN ÇÖP TORBALARI HAZIRLAYICAĞIZ EYLEM GÜNÜ BUNLARI GİYİP FAREYLE BOĞAZIMIZDAN BAĞLAYACIĞIZ ,ÖNÜNE DE MEB ÇÖPLÜĞÜ YAZACAĞIM....GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMEYİ BEKLEYEN BT ÖĞRETMENLERİ MİZANSENİ...
BUNUN HARİCİNDE KOCAMAN BİR ALKIŞ EYLEMİMİZ OLACAK,,,,BİR CÜMLE BİR ALKIŞ EYLEMİ(FUNDA HOCA TARAFINDAN HAZIRLANAN)
DAHA İLGİNÇ ÇARPICI FİKRİ OLANLAR LÜTFEN BİZİMLE PAYLAŞSINLAR....

EYLEME HAZIRIZ.DURMAK YOK BİLİŞİM HAKKIMIZI ARAYACAĞIZ...

BU ARADA EYLEME İMKANSIZLIKTAN DOLAYI KATILAMAYANLARA DEĞİL KEYFİ OLARAK KATILMAYANLARA BİR KEZ DAHA DÜŞÜNMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM..BİR SÜRÜ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİNİN ARKASINA SIĞINMAYIN MESLEĞİNİZE SAYGINIZ VARSA LÜTFEN BU EYLEME İŞTİRAK EDİN...EYLEM YAPSAK NOLCAK Kİ DİYE DÜŞÜNENLERE YAPMAYARAK NE OLACAK? BU SORUYU SORUYORUM...DERSLERİMİZ KATLEDİLEİ 1 YILI GEÇTİ...KİM UMDUĞUNU OTURARAK BULDU,,UYUMAYALIM ARKADAŞLAR ÇÜNKÜ UYUDUKÇA RÜYA DEĞİL KORKUNÇ KABUSLAR GÖRÜYORUZ 1 SENEDİR......

Başa Dön

Re: EYLEM İÇİN HERŞEY HAZIR..BEKLİYORUZ...
Mesaj 20 Eki 2011, 19:57 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

süper şeyler hazırlamışsınız hocam, o çöp torbasından birini giymek için şimdiden sabırsızlanıyorum :+1:

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2011, 19:58 
Aktif Üye
Aktif Üye

hocam cumartesi bir tanesi kesin sizin olacaksöz :+1:

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2011, 20:02 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

bu millet neden canlanmıyor ama ya... arkadaşlar terörü lanetlemek için de güzel bir eylem olacak, hem yapılan açıklamalarda eylemimizi önceden planladığımız "koyun can derdinde kasap et derdinde" durumuna düşmek istemediğimizi ama hayatın devam ettiğini ve ülkemizin geleceği için eğitimin önemi ve daha bilinçli nesiller için yetişmiş nitelikli elemanların daha verimli kullanılması gerektiğini belirtilirse daha iyi olur. Bazı arkadaşlar da endişelenmesin boş yere, haydi herkes eyleme..

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2011, 20:16 
Aktif Üye
Aktif Üye
Kullanıcı avatarı

eylemde görüşmek üzere o zaman.. :)

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2011, 20:29 
Aktif Üye
Aktif Üye

Çöp poşetlerini boğazımıza fareyle bağlayalım dimi???

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2011, 21:31 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

ben faremi hazırladım bile..

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2011, 22:08 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

eyleme ve olayımıza dikkat çekebiliriz bu gece okan bayülgenin programına twitterdan
etkinliklerimiz-ve-eylemlerimiz-f263/bu-geceki-programa-damgamizi-vuralim-t71757.html

Başa Dön

Mesaj 20 Eki 2011, 22:29 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

gazanınz mübarek ola

Muhsin YAZICIOĞLU

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2011, 09:10 
Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kullanıcı avatarı

Ellerinize yüreklerinize sağlık arkadaşlar...
Ama malesef ben gelemiyorum. Eşim şehir dışında,çocuğa bakacak kimse yok. ve ben yine çok istememe rağmen gelemiyorum.
Bu işe gönülden emek harcayan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Lütfen haklarınız helal edin. Yanınızda olamadığımız için kızmayın. olmayınca olmuyor işte.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2011, 10:54 
Aktif Üye
Aktif Üye

pinarsan83 yazdı:
Arkadaşlar artık tüm çalışmalarımızı tamamladık....Emniyete yazıyı biazzat kendim verdim..2 tane byük pankart taptırıyoruz..

1."MEB BİLİŞİM ÇAĞINDA BİLGİSAYAR DERSLERİNİ KALDIRDI"
2."AKIL TAHTADA DEĞİL,ÖĞRETENDEDİR"

ARKADAŞLARIN VERDİĞİ GÜZEL FİKİRLERLEDE ÇARPICI EL DÖVİZLERİMİZİ HAZIRLADIK...

ARTIK TEK YAPMAMAIZ GEREKEN CUMARTESİ SAAT 11.30 DA YKM ÖNÜNDE OLMAK....HAFTALARDIR BU İŞ İÇİN ÇALIŞIYORUZ...İLGİ GÖRMİCEK DİYE DÜŞÜNMEYİN TÜM BASIN DAVET EDİLDİ BİLE.BEN BU AKŞAM YİNE DE TÜM GAZETE VE TV KANALLARINA VE HABER AJANSLARINA EXTRA OLARAK MAİL ATACAM...

EYLEME GELEN ARKADAŞLARIMIZ YAKALARINDA SİYAH BİR KURDELAYLA GELSİNLER(TERÖRÜ TOPLU HALDE KINAMAK İÇİN)
BASIN AÇIKLAMASI YAPILACAK....
BUNUN DIŞINDA FARE,KLAVYE GETİRİRSENİZ YİNE KIRACAĞIZZ..
YARIN BİR SÜRÜ ÜZERİNDE GERİ DÖNÜŞÜM RESMİ OLAN ÇÖP TORBALARI HAZIRLAYICAĞIZ EYLEM GÜNÜ BUNLARI GİYİP FAREYLE BOĞAZIMIZDAN BAĞLAYACIĞIZ ,ÖNÜNE DE MEB ÇÖPLÜĞÜ YAZACAĞIM....GERİ DÖNÜŞTÜRÜLMEYİ BEKLEYEN BT ÖĞRETMENLERİ MİZANSENİ...
BUNUN HARİCİNDE KOCAMAN BİR ALKIŞ EYLEMİMİZ OLACAK,,,,BİR CÜMLE BİR ALKIŞ EYLEMİ(FUNDA HOCA TARAFINDAN HAZIRLANAN)
DAHA İLGİNÇ ÇARPICI FİKRİ OLANLAR LÜTFEN BİZİMLE PAYLAŞSINLAR....

EYLEME HAZIRIZ.DURMAK YOK BİLİŞİM HAKKIMIZI ARAYACAĞIZ...

BU ARADA EYLEME İMKANSIZLIKTAN DOLAYI KATILAMAYANLARA DEĞİL KEYFİ OLARAK KATILMAYANLARA BİR KEZ DAHA DÜŞÜNMELERİNİ TAVSİYE EDİYORUM..BİR SÜRÜ ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİNİN ARKASINA SIĞINMAYIN MESLEĞİNİZE SAYGINIZ VARSA LÜTFEN BU EYLEME İŞTİRAK EDİN...EYLEM YAPSAK NOLCAK Kİ DİYE DÜŞÜNENLERE YAPMAYARAK NE OLACAK? BU SORUYU SORUYORUM...DERSLERİMİZ KATLEDİLEİ 1 YILI GEÇTİ...KİM UMDUĞUNU OTURARAK BULDU,,UYUMAYALIM ARKADAŞLAR ÇÜNKÜ UYUDUKÇA RÜYA DEĞİL KORKUNÇ KABUSLAR GÖRÜYORUZ 1 SENEDİR......

çöp torbalarını herkes kendisine bir tane de hazırlayabilir aslında.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2011, 11:01 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

pinarsan83 yazdı:

Hepsi çok güzel fikirler, en güzeli de bu bence... Meb bizi Geri Dönüşüme mi gönderdi yoksa Shift-Delete ile mi sildi bakalım göreceğiz.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2011, 23:03 
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
Kullanıcı avatarı

iyi çekim yapabilecek bir kamera/dijital foto makinesi götürün, orada sorunlarını paylaşan arkadaşların videolarını çekin, bunları birleştirip bir video yapıp sağa sola her yere maillerimize ekleyip gönderelim, nette paylaşalım.

çok foto ve video oolursa iyi olur. bu kadar kalabalık her zaman bulunmaz video çekimi için.

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2011, 23:06 
Yeni Üye
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Arkadaşlar, kaliteli video çekim yapabilen kameranız varsa onları da getirin. THY'nin daha önce yapmış olduğu viral reklam çalışması gibi biz de ses getirecek bir şeyler yapmalıyız. İlgili video: http://www.youtube.com/watch?v=zwCUs9lSqhk

Buna başka bir örnek de Yüreğil İlköğretim Okulu'nda görevli öğretmenlerin hazırladığı video: http://www.youtube.com/watch?v=gHDxz0KPOns

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Yarın eylemde görüşmek üzere...

Başa Dön

Mesaj 21 Eki 2011, 23:22 
Site Gezgini
Site Gezgini

Emeği geçen herkese teşekkür ederim..

Başa Dön

Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 25 mesaj ]  Sayfaya git 1, 2  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu foruma eklentiler gönderemezsiniz

Bu sitede ismi verilen dosyaların ve yazışmaların sorumlulukları kaynaklarına aittir.Hak sahibinin talebi durumunda derhal sitemizden kaldırılacaktır.

phpBB-alexa-cizgi-tagem-

Bilgisayar-Bilişim Teknolojileri