Müdür yardımcıları amir değildir. Bilmeyenlere duyurulur !!

Kodla Büyü
görevini hakkıyla yapmak bile bazı kişileri kıskandırıyor özellikle öğretmen olmaması gerekirken öğretmenlerin başına müdür veya müdür yardımcısı olma yolunu bulmuş kişileri onlara göre siz potansiyel amir üst adayısınız çünkü işinizi düzgün tam ve eksiksiz yapıyorsunuz sizi tehdit olarak gördükleri için her fırsatta müdüre il ilçe şube müdürlerine aleyhinizde iftira dedikodu envai çeşit entrikaları itinayla atarlar hemde hiç sıkılmadan utanmadan bunun örneklerini çok gördüm tek çözümü var kapıyı kapatıp içeride bir iki kemiğini kırıp çıkacaksınız şahit kamera vs olmayacak.

"tek çözümü var kapıyı kapatıp içeride bir iki kemiğini kırıp çıkacaksınız şahit kamera vs olmayacak." Eğitimde şiddete hayır söylemlerinin gündemde olduğu bu günlerde bu şekilde bir yorum yapmanız çok acı. sorunlarımızı kimse görmediği durumlarda şiddetle çözebiliriz yani. emin olun şiddetle hiçbir şey çözülmez, sadece sonrasında daha ağır şekilde karşımıza çıkmak üzere ötelenir.

sayın hocam sizin aleyhinizde iftira dedikodu yapılması sizi diğer insanların gözünde aşağılık iki yüzlü ahlaksız sapık hırsız yalancı ....vs. bir insan gibi görünmeniz için hakkınızda yalan iftira yayan kişi sizce şiddet yapmıyor mu yoksa daha kötüsünü mü yapıyor.(Bu tip insanlara ne yapsanız azdır ellerinden gelse toplum içinde size şiddette uygularlar ama herkese şirin görünmeleri gereken bir kurgu hayatları vardır yoksa yalanlarına nasıl inandıracaklar amirlerinizi ... )
tabi burada herkes ve her idareci aynı değildir çok düzgün şerefli namuslu ahlaklı erdemli çalışkan yardımsever vicdanlı ve vatana millete insanlara meslektaşlarına onurla gururla severek hizmet eden idarecilerimizde var hepsi kesinlikle bu şekilde değiller zaten sorunda burda hepsinin böyle olamaması ve bir yolunu bulup idareci olabilen bu toksik sosyopatlar.
Ayrıca bu tip insanların tek çekindiği deşifre olmaları ve kendilerine posta koyabilecek gemileri yakmış kişilerdir bu tiplerin kaybedeceği birşey olmadığı için adamın yaptığını söylediğini yanına kar bırakmazlar bunu çok iyi bilirler.

Son düzenleme:
görevini hakkıyla yapmak bile bazı kişileri kıskandırıyor özellikle öğretmen olmaması gerekirken öğretmenlerin başına müdür veya müdür yardımcısı olma yolunu bulmuş kişileri onlara göre siz potansiyel amir üst adayısınız çünkü işinizi düzgün tam ve eksiksiz yapıyorsunuz sizi tehdit olarak gördükleri için her fırsatta müdüre il ilçe şube müdürlerine aleyhinizde iftira dedikodu envai çeşit entrikaları itinayla atarlar hemde hiç sıkılmadan utanmadan bunun örneklerini çok gördüm tek çözümü var kapıyı kapatıp içeride bir iki kemiğini kırıp çıkacaksınız şahit kamera vs olmayacak.
aferim...
sonra veli saldırmasın..
öğretmene itibar..
yok iş bırak..
hülasa havanda su dövüyoruz.
bu yazdıklarından dolayı sizi KINIYORUM.
inşallah siz bu yazdıklarına maruz KALMAZSINIZ

aferim...
sonra veli saldırmasın..
öğretmene itibar..
yok iş bırak..
hülasa havanda su dövüyoruz.
bu yazdıklarından dolayı sizi KINIYORUM.
inşallah siz bu yazdıklarına maruz KALMAZSINIZ
bende seni KINIYORUM okuduğunu anlamadan ileri gittiğin için.
inşaallah TOKSİK VE SOSYOPAT İDARECİLERLE çalışma şansın olur.
En büyük tecrübe bazen yaşayarak öğrenmektir önyargılı olanlar için özellikle.

bende seni KINIYORUM okuduğunu anlamadan ileri gittiğin için.
inşaallah TOKSİK VE SOSYOPAT İDARECİLERLE çalışma şansın olur.
En büyük tecrübe bazen yaşayarak öğrenmektir önyargılı olanlar için özellikle.
her ne yaşıyorsan vveya yaşadıysan bu yazı o şekilde bitmemeliydi.

her ne yaşıyorsan vveya yaşadıysan bu yazı o şekilde bitmemeliydi.
neyse hocam sen umarım bir gün bu bahsettiğim TOKSİK VE SOSYOPAT tiplerdeki idarecilerle inşallah çalışırsın ondan sonra lafını hatırlarsın,
rotasyon zaten gelecek herkes neler varmış neler diyecek şimdi her yer kapalı kutu....

Son düzenleme:
Belli ki konuyu açan arkadaşın okuldaki müdür yardımcısı da bilişimci ve buradan mesaj gönderiyor. Bana öyle geldi :)

Belli ki konuyu açan arkadaşın okuldaki müdür yardımcısı da bilişimci ve buradan mesaj gönderiyor. Bana öyle geldi :)
Konuyu açan benim. Okuldaki 4 müdür yardımcısının hiç biri bilişimci değil. Öyle bile olsa zaten beni bilen biliyor bu forumda bilmeyen de önceki mesajlarıma bir göz gezdirebilir. Buradan mesaj vermem ben gereğini yaparım.
Mdr yrdcılarını amiri zannedip tepesine çıkartanları bilgilendirmek için açtım konuyu.

Konuyu açan benim. Okuldaki 4 müdür yardımcısının hiç biri bilişimci değil. Öyle bile olsa zaten beni bilen biliyor bu forumda bilmeyen de önceki mesajlarıma bir göz gezdirebilir. Buradan mesaj vermem ben gereğini yaparım.
Mdr yrdcılarını amiri zannedip tepesine çıkartanları bilgilendirmek için açtım konuyu.
O zaman elinize sağlık hocam

Müdür Yardımcısı amirdir öğretmenler her şeye muhalefet etmeyi çok seviyor diyen çıkmamış hala hayret :))

Müdür yardımcıları da, Müdür baş yardımcısı da amir değildir.
Dolayısı ile müdür yardımcısı ya da müdür baş yardımcısı kendi kafasına (düşüncesine, arzularına, çıkarına) göre bir şey istemez, emretmez, emredemez; eğer sizden bir şey istiyorsa (amir olan) müdür istiyordur.

:)

Dolayısı ile müdür yardımcısı ya da müdür baş yardımcısı kendi kafasına (düşüncesine, arzularına, çıkarına) göre bir şey istemez, emretmez, emredemez; eğer sizden bir şey istiyorsa (amir olan) müdür istiyordur.

:)
Sizin okulda öyledir belki sayın hocam. Bir çok okulda böyle değil. Müdür istiyorsa müdür istesin o zaman
Bizim okulda mdr yrd biri kendini gerçekten amir zannediyordu ta ki acı gerçeği öğrenene kadar

Geri