Proje okulları yönetmeliği değişti

Kodla Büyü
Bende tercih yaptım ama müdürümün söylediğine göre ilk önce o okulda görevlendirme varsa öncelik onun
sonra norm fazlası olan kişi daha sonra puan üstünlüğüne bakılacakmış
Yani öncesinde oraya görevlendirme yapmış olanlar kadroyu alacak:)

Başvurumu kaydet diyorum kaydediyor ama tekrar tekrar aktif kaydetme butonu nereden bileceğim kaydedip etmediğini

Ben de başvurdum. Başvuru tarihi ve saati yazıyor ve "Onay bekliyor" ibaresini gördüğüm için kaydetmiştir diye düşünüyorum. Sanırım sonradan değişiklik yapılabildiği için buton hala aktif

Düzeltme: Bu yazıdan ne anlaşılıyor anlayan var mı :)

Ekli dosyalar

• pyk_pdk_uygulanmama.pdf
    90.9 KB · Görüntüleme: 84
Son düzenleme:
Bugün tercih yaptığım okul müdürü geçen senelerde bir komisyon kuruluyordu ve süreç birkaç ay sürüyordu. Bu sene böyle oldu dedi. İl milli eğitimden bir şube müdürü, protokol imzalanan kurumlardan bir görevli, ticaret odasından biri vs vs.. gibi. Fakat bu yıl öncelikle norm fazlası öğretmenler sonrasında da hizmet puanı üstünlüğünü esas alarak görevlendirme yapılacağına dair bilgi aldık dedi. Bu yazı da onu doğruluyor.

proje okulunda BTR olmak zorunluluğu var mıdır? hocam siz nasıl yapıyorsunuz
İlk senemde almadım. Geçen sene ve bu sene ilk dönem olmak üzere 3 dönem yaptım. Bu dönem almadım. Zorlayan da olmadı. 3 dönemde zaten düzeni kurdum sıkıntısız devam ediyor 3 yıldır.

Daha hiç imaj atmak zorunda kalmadım. Bios pili değiştirdim 3 tahtada o kadar.

Düzeltme: Bu yazıdan ne anlaşılıyor anlayan var mı :)
Öğretmen atamalarının proje okulu ortağı olan kamu veya özel kuruluşlarla iş birliği içinde bir komisyon vasıtasıyla yapılması gerekiyor. Ancak bu takvime göre bu komisyon çalışması için vakit yok bu yüzden bu maddeyi uygulamadan kendimiz atayalim diye bakan beyden onay alınmış. Benim anladığım bu

Öğretmen atamalarının proje okulu ortağı olan kamu veya özel kuruluşlarla iş birliği içinde bir komisyon vasıtasıyla yapılması gerekiyor. Ancak bu takvime göre bu komisyon çalışması için vakit yok bu yüzden bu maddeyi uygulamadan kendimiz atayalim diye bakan beyden onay alınmış. Benim anladığım bu
Bende aynı şeyi anladım. Ama sonuçlar 10 mayısta açıklanacak diyor. Bu kadar kısa sürede ya atayacakları adamlar ellerinde hazır, ya da kendi belirledikleri özel bir kritere göre atayacaklar.

Bende aynı şeyi anladım. Ama sonuçlar 10 mayısta açıklanacak diyor. Bu kadar kısa sürede ya atayacakları adamlar ellerinde hazır, ya da kendi belirledikleri özel bir kritere göre atayacaklar.
Ankara özelinde ilçe meblerin elinde onlarca norm fazlası branş var bilisimcide çok onlardan başvuranlar varsa onlardan atayacaklardir diye tahmin ediyorum.

Proje okulları boş görünse dâhi önceden görevlendirilme yapılmış anladığım kadarıyla
Şimdi de bunun resmiyet kazanması gerekiyor
Son cümleye dikkat edelim
Görevlendirme yapılan öğretmen öncelikliNOKTA

Geçen yıl olduğu gibi yine iptal olmasın. Bu proje okulu işi gerçekten hak yeme mekanizmasına dönüştü.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-05-10-20-22-26-988_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-05-10-20-22-26-988_com.android.chrome.jpg
    94.9 KB · Görüntüleme: 61
Geri