Fenomen ogretmen varmi aramizda

Kodla Büyü
bir tane sosyal medya hesabı var " öğretmenler sayfası" diye kırmızı logolu. yıllardır siyasi yanlı paylaşım yapıyor. Normalde 627 sayılı devlet memurları kanununa göre suç yaptıkları. Bu hesabı yöneten sizce gerçekten öğretmen mi? Nasıl bütün bunları yaparak devlet memuru olarak kalabiliyor ? ben öğretmen olduğuna inanamıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 76181
Şu sayfa için söylenebilecek tek şey hayal aleminde yaşayan ve yönetilen bir sayfa olduğudur.
Bu sayfa sahibi bir ara sendika kurdu hatırlayanınız vardır. Sonra ya şutlandı yada bıraktırıldı başkan koltuğunu. Ne hayaller ne vaatlerle üye topladığını tahmin bile edemezsiniz.
Gezme tozma işlerinden tutun daha bir sürü faaliyeti var ve kendimce fikrim, bazı sayfaları kurup üzerinden tık alma derdi olan bir sayfa olduğudur.
Ama asıl sorun o sayfa yöneticisi değil, oluşumları takip eden meslektaşlarda. Son diyeceğim budur.

Arkadaşlar...
online.fliphtml5 adresi şeklinde devam.eden sayfada dergiler var bunları bilgisayara nasıl indirebilirim?
Yazdır düğmesi yok.Onceden pdf olarak bilgisayara kaydedip şifresini kırıp kullanıyordum.
Okuldaki fenomene şuna bir el at dedim beceremedi.

Son düzenleme:
Şu sayfa için söylenebilecek tek şey hayal aleminde yaşayan ve yönetilen bir sayfa olduğudur.
Bu sayfa sahibi bir ara sendika kurdu hatırlayanınız vardır. Sonra ya şutlandı yada bıraktırıldı başkan koltuğunu. Ne hayaller ne vaatlerle üye topladığını tahmin bile edemezsiniz.
Gezme tozma işlerinden tutun daha bir sürü faaliyeti var ve kendimce fikrim, bazı sayfaları kurup üzerinden tık alma derdi olan bir sayfa olduğudur.
Ama asıl sorun o sayfa yöneticisi değil, oluşumları takip eden meslektaşlarda. Son diyeceğim budur.
Hem geze toza izdivaç gibi ilerliyordu bir ara evet :D

Arkadaşlar...
online.fliphtml5 adresi şeklinde devam.eden sayfada dergiler var bunları bilgisayara nasıl indirebilirim?
Yazdır düğmesi yok.Onceden pdf olarak bilgisayara kaydedip şifresini kırıp kullanıyordum.
Sen bilirsin hocam bunları şimdi fenomene laf çakmak için yazmışsındır bence bu mesajı :)

Arkadaşlar...
Branşınız nedir?

Sınıf ogretmeni
Teşekkürler hocam.Yok canım niye laf çakayım.Şakadan söyler geçerim.En iyisini yapıyor kitap yazıyor satiyor.Yaptiklari ilerisi için referans olur.Su ticaret serbestliği gelse ne güzel olurdu

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: omd
fenomen olayı bir tarafa öğretmenin önündeki ticaret yasağını kaldırırlar inşallah. okuldan arta kalan zamanlarda bir insanın ticari faaliyetlerle uğraşması neden yasaklanır anlamak mümkün değil

• Beğen
Tepkiler: omd
Hocam okulun kendi instagram sayfasından ve web sayfasından bazen resimler paylaşıyoruz okul adına. Müdürün çekip paylaş dediği resimler oluyor genellikle. Bunlar da mı suç sayılıyor acaba? Suç sayılacaksa suçlu biz mi oluyoruz müdür mü? Sonuçta öğrenci ödül almış, madalya almış vb. öğrencinin resimleri oluyor genellikle. Bu yasak el kol bağlar eğer yanlış anlamadıysam.
Hocam zaten bu tarz yayınlamalar için velilerden yazılı rıza almak gerekiyor bu hep vardı. Ama buradaki ceza konusunda kastedilen okul instagram sayfasından veya web sitesinden paylaşmak değil kendi hesabından paylaşmak

fenomen olayı bir tarafa öğretmenin önündeki ticaret yasağını kaldırırlar inşallah. okuldan arta kalan zamanlarda bir insanın ticari faaliyetlerle uğraşması neden yasaklanır anlamak mümkün değil
birde borsacılar var aksama kadar kafa açan ellerinde sürekli telefon tenefüste selam vermeyecek neredeyse görev yaptigim bir lise vardi ogretmenler odasina girmek istemiyordum artik bu borsa muhabbeti yüzünden

Hocam zaten bu tarz yayınlamalar için velilerden yazılı rıza almak gerekiyor bu hep vardı. Ama buradaki ceza konusunda kastedilen okul instagram sayfasından veya web sitesinden paylaşmak değil kendi hesabından paylaşmak
okulun hesabın da çocukların resimlerinin paylaşılmaması ve okul sosyal medya hesabının da olmaması(kurumsal web sayfası yeterlidir) lazım pedofili sapıklar oralardan öğrenci resimlerini çalıp programlarla filmlere yerleştirip satıyorlar artık bunu en aptal insan bile yapabiliyor.
öğrenci resimleri kesinlikle hiç bir yerde paylaşılmamalı onun yerine illa öğrenci konacaksa kafasının yerine kocaman bir gülen yüz veya çiçek konulmalı.

bir tane sosyal medya hesabı var " öğretmenler sayfası" diye kırmızı logolu. yıllardır siyasi yanlı paylaşım yapıyor. Normalde 627 sayılı devlet memurları kanununa göre suç yaptıkları. Bu hesabı yöneten sizce gerçekten öğretmen mi? Nasıl bütün bunları yaparak devlet memuru olarak kalabiliyor ? ben öğretmen olduğuna inanamıyorum
Ekli dosyayı görüntüle 76181
ben sizin gibi düşünmüyorum hocam. Siyasi yanlı farklı birşey, muhalif farklı birşey, eleştirel bambaşka birşey.
Birçok konuda sendikalardan daha etkili bir şekilde belkide haberinizin bile olmadığı kazanımlara vesile oldular.
Orada dönen çoğu sorunu bizzat direk bakana sundular.
Ayrıca bahsettiğiniz suç kime göre suç??? Sanarsın terör örgütü propagandası yapıyorlar :)
Suç ise alıntılayıp EGM ye atın kanunlar çerçevesinde gerekeni zaten yaparlar ama bildiğim kadarıyla eleştiri suç değil ülkemizde.
Son olarak Devlet Memurları Kanunu 627 değil 657 olacak hocam.

Geri